• TIL KAMP

Stream fodbold online | Se Live Stream Fodbold

torsdag juni D. 30.
Europa League flagEuropa League
19:00
FC Midtjylland FC Midtjylland
Suduva Suduva
23:00
Valur Valur
Brøndby IF Brøndby IF
16:00
Aktobe Aktobe
MTK Budapest MTK Budapest
16:00
Dila Gori Dila Gori
Shirak Shirak
17:00
Ventspils Ventspils
Vikingur Vikingur
17:00
UE Santa Coloma UE Santa Coloma
NK Lokomotiva NK Lokomotiva
17:00
Admira Mödling Admira Mödling
Myjava Myjava
17:30
FK Bokelj FK Bokelj
Vojvodina Vojvodina
18:00
Levadia Tallinn Levadia Tallinn
HB Tórshavn HB Tórshavn
18:00
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
FK Spartaks FK Spartaks
18:00
Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
18:00
Balzan Youths FC Balzan Youths FC
FK Neftchi FK Neftchi
18:00
Videoton FC Videoton FC
FC Olimpia FC Olimpia
18:00
FC Banants FC Banants
Omonia Nicosia Omonia Nicosia
18:00
Traku FK Traku FK
Nomme JK Kalju Nomme JK Kalju
18:00
Klaipedos Atlantas Klaipedos Atlantas
Helsinki Helsinki
18:30
AIK AIK
Bala Town Bala Town
18:30
IFK Göteborg IFK Göteborg
Llandudno FC Llandudno FC
18:30
College Europa FC College Europa FC
Pyunik Pyunik
18:30
Slavia Sofia Slavia Sofia
Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
19:00
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Birkirkara Birkirkara
19:00
FC Vaduz FC Vaduz
FK Sileks FK Sileks
19:00
FK Qabala FK Qabala
Samtredia Samtredia
19:00
Odd Ballklubb Odd Ballklubb
IFK Mariehamn IFK Mariehamn
19:00
AEK Larnaca AEK Larnaca
Folgore Folgore
19:00
Kukesi Kukesi
Rudar P. Rudar P.
19:00
Differdang03 Differdang03
Cliftonville Cliftonville
19:00
Zimbru Zimbru
Chikhura Chikhura
19:15
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
Gorica Gorica
19:30
Beroe Beroe
Radnik Bn Radnik Bn
20:00
Domzale Domzale
Lusitanos Lusitanos
20:00
Teuta Durres Teuta Durres
Kairat Almaty Kairat Almaty
20:00
NSÍ Runavík NSÍ Runavík
Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
20:15
Connahs Quay Connahs Quay
Stabæk Stabæk
20:15
Trnava Trnava
Hibernians Hibernians
20:30
La Fiorita Montegiardino La Fiorita Monteg..
Debrecen Debrecen
20:30
Cukaricki Cukaricki
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
20:45
Linfield Linfield
Cork City Cork City
20:45
Aberdeen Aberdeen
Fola Fola
21:00
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
RoPS RoPS
21:00
Hearts Hearts
FC Infonet FC Infonet
21:00
Shkendija 79 Shkendija 79
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
21:15
Breidablik Breidablik
FK Jelgava FK Jelgava
21:15
KR Reykjavik KR Reykjavik
Glenavon Glenavon
EM flagEM
21:00
Polen Polen
Portugal Portugal
fredag juli D. 01.
EM flagEM
21:00
Wales Wales
Belgien Belgien
lørdag juli D. 02.
EM flagEM
21:00
Tyskland Tyskland
Italien Italien
søndag juli D. 03.
Venskabskampe flagVenskabskampe
12:00
Bahrain Bahrain
Jordan Jordan
EM flagEM
21:00
Frankrig Frankrig
Island Island
tirsdag juli D. 05.
Champions League flagChampions League
17:00
Alashkert FC Alashkert FC
FC Santa Coloma FC Santa Coloma
SE KAMPPROGRAM

Adresse

Nannasgade 28, 2200 København N