• TIL KAMP

Stream fodbold online | Se Live Stream Fodbold

onsdag august D. 31.
Venskabskampe flagVenskabskampe
12:00
Danmark Danmark
Liechtenstein Liechtenstein
17:30
Estland Estland
Malta Malta
19:15
Tjekkiet Tjekkiet
Armenien Armenien
19:30
Norge Norge
Hviderusland Hviderusland
20:00
Danmark Danmark
Liechtenstein Liechtenstein
20:00
Libanon Libanon
Jordan Jordan
20:15
Tyrkiet Tyrkiet
Rusland Rusland
20:30
Albanien Albanien
Marokko Marokko
20:45
Irland Irland
Oman Oman
20:45
Tyskland Tyskland
Finland Finland
Danmark DBU Pokalen flagDanmark DBU Pokalen
17:00
IF Lyseng IF Lyseng
AC Horsens AC Horsens
17:30
Fredensborg BI Fredensborg BI
FC Helsingør FC Helsingør
17:30
B 1908 B 1908
Marienlyst Marienlyst
17:30
B 1909 B 1909
Skive Skive
17:30
Haarby/Flemloese Haarby/Flemloese
Esbjerg fB Esbjerg fB
17:30
Lystrup IF Lystrup IF
Randers FC Randers FC
17:30
OKS OKS
Viborg FF Viborg FF
17:30
VB 1968 VB 1968
Fremad Amager Fremad Amager
17:30
Frederiksvaerk Frederiksvaerk
Lyngby Lyngby
18:00
Aalborg Freja Aalborg Freja
AGF AGF
Spanien Copa del Rey flagSpanien Copa del Rey
18:00
Caudal Deportivo Caudal Deportivo
Burgos CF Burgos CF
18:00
Andorra CF Andorra CF
Hercules Hercules
19:00
At. Cirbonero At. Cirbonero
Ponferradina Ponferradina
20:00
CD Boiro CD Boiro
Guijuelo Guijuelo
20:00
Atletico Sanguntino Atletico Sanguntino
SD Formentera SD Formentera
20:00
SD Amorebieta SD Amorebieta
Socuellamos Socuellamos
20:00
Sestao Sestao
Santa Brigida Santa Brigida
20:30
CD Calahorra CD Calahorra
Logrones Logrones
20:30
Barakaldo Barakaldo
Zamudio SD Zamudio SD
20:30
CD Laredo CD Laredo
Leonesa Leonesa
20:30
Lleida Esportiu Lleida Esportiu
AE Prat AE Prat
20:45
UD Cornella UD Cornella
S.S.Reyes S.S.Reyes
20:45
Lorca Deportiva Lorca Deportiva
La Hoya Deportiva La Hoya Deportiva
21:00
Ferrol Ferrol
Zamora Zamora
21:00
Extremadura Extremadura
Atletico Mancha R.. Atletico Mancha Real
21:00
Albacete Albacete
Real Union Real Union
21:30
Toledo Toledo
Conquense Conquense
21:30
Atletico Sanluqueno CF Atletico Sanluque..
Murcia Murcia
torsdag september D. 01.
Venskabskampe flagVenskabskampe
02:30
Nicaragua Nicaragua
St. Kitts og Nevis St. Kitts og Nevis
14:00
Hongkong Hongkong
Cambodia Cambodia
18:00
Maldiverne Maldiverne
Bangladesh Bangladesh
18:15
Bahrain Bahrain
Singapore Singapore
20:45
Portugal Portugal
Gibraltar Gibraltar
20:45
Belgien Belgien
Spanien Spanien
20:45
Holland Holland
Grækenland Grækenland
21:00
Italien Italien
Frankrig Frankrig
fredag september D. 02.
Venskabskampe flagVenskabskampe
19:00
Sudan Sudan
Gabon Gabon
SE KAMPPROGRAM
Danmark logo
Liechtenstein logo

Danmark v Liechtenstein: Så skal der scores, drenge

Danmark får en nem opvarmning, inden det går løs på søndag mod Armenien. Se live stream af kampen her!...

Læs mere

Adresse

Nannasgade 28, 2200 København N